Inloggen Cultuurweb

Medewerkers

Adriën Schilder
directeur
maandag t/m vrijdag
aschilder@sep.nu

Myrthe Niens
coördinator cultuuronderwijs – noord en west
Maandag, dinsdag, donderdag 
mniens@sep.nu

Rik Eckhardt
coördinator cultuuronderwijs – centrum, oost, zuid-oost
maandag, woensdag, donderdag
reckhardt@sep.nu

Louk Röell
coördinator cultuuronderwijs zuid-oost, zuid, centrum, oost en communicatie
maandag, dinsdag, donderdag
lroell@sep.nu

Eva Tomesen
coördinator cultuuronderwijs – centrum, oost, zuid, zuid-oost
maandag t/m donderdag
etomesen@sep.nu

Marie Louise van Dorp
communicatie
maandag, dinsdag, donderdag (met zwangerschapsverlof tot 1 mei 2020)
mlvandorp@sep.nu

Frederika Hasselaar
officemanager
maandag t/m donderdag
fhasselaar@sep.nu

Matthijs Weijler
ICT
maandag t/m donderdag
mweijler@sep.nu