Inloggen Cultuurweb

Medewerkers

Adriën Schilder
directeur
maandag t/m vrijdag
aschilder@sep.nu

Anouk Custers
coördinator cultuuronderwijs – centrum, oost, zuid, zuid-oost
maandag t/m donderdag
acusters@sep.nu

Myrthe Niens
coördinator cultuuronderwijs – noord en west
Met zwangerschapsverlof tot 1 januari 2019 
mniens@sep.nu

Eva Tomesen
coördinator cultuuronderwijs – noord en west
maandag t/m donderdag
etomesen@sep.nu

Marie Louise van Dorp
communicatie
maandag & woensdag
mlvandorp@sep.nu

Frederika Hasselaar
officemanager
maandag t/m donderdag
fhasselaar@sep.nu

Matthijs Weijler
ICT
maandag t/m donderdag
mweijler@sep.nu